Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Міжнародна фундація виборчих систем (IFES – International Foundation for Electoral Systems) за підтримки АМР США запрошує громадських активістів взяти участь у дводенному тренінгу «Ефективна участь громадських організацій у виборчому процесі».

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Міжнародна фундація виборчих систем (IFES – International Foundation for Electoral Systems) за підтримки АМР США запрошує громадських активістів взяти участь у дводенному тренінгу «Ефективна участь громадських організацій у виборчому процесі».

Цикл тренінгів у вересні відбудеться:
17-18 вересня – Київ — для активістів з міста Києва, Київської, Чернігівської та Черкаської областей
19-20 вересня – Львів — Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська області
27-28 вересня – Одеса — Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька обл., АР Крим

Цикл тренінгів у жовтні відбудеться:
5-6 жовтня — Рівне — Волинська, Рівненська, Житомирська області
7-8 жовтня – Хмельницький — Хмельницька, Вінницька, Чернівецька області
10- 11 жовтня — Харків — Донецька, Луганська, Дніпропетровська області
12-13 жовтня — Харків — Харківська, Полтавська, Сумська Кіровоградська

Тренінг дасть Вам можливість отримати знання, пов‘язані з особливостями закону про вибори. Цей тренінг охопить такі важливі питання як:
— виборча система, формування комісій, висування кандидатів, підрахунок голосів, оскарження результатів виборів;
— особливості різних виборчих систем та обговорення можливостей їх використання в Україні;
— наслідки застосування чинного Закону про вибори;
— кращі вітчизняні та міжнародні практики ефективних громадських компаній та проектів, пов’язаних з виборами та виборчим процесом;
— планування просвітницьких, мобілізаційних, моніторингових, адвокаційних компаній під час виборчого процесу для конкретних цільових груп громадян;
— стимулювання на регіональному рівні появу нових громадських організацій, громадських активістів, коаліцій організацій та партнерств, які мали б можливість, бажання та були здатні реалізовувати моніторингові, просвітницькі та інші програми під час виборчого процесу.
Тренінг буде цікавий для: представників інститутів громадянського суспільства, лідерів громадських організацій, активних громадяни, представників засобів масової інформації.
Тривалість: перший день: 11.00 – 17.00; другий день: 10.00 – 16.00.
Умови участі:
Для участі у тренінгу в обраному місті необхідно заповнити он-лайн заявку до вказаного часу:
м. Київ до 18:00, 14 вересня заповнити http://bit.ly/kyiv-ngo-elections
м. Львів до 18:00, 16 вересня заповнити http://bit.ly/lviv-ngo-elections
м.Одеса до 18:00, 23 вересня заповнити http://bit.ly/odesa-ngo-elections
Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам відшкодовуються витрати на проїзд в обидва боки (окрім літака, таксі та вагонів-СВ) за наявності проїзних квитків.
Крім того, учасників забезпечують харчуванням та проживанням (для мешканців інших міст).
Підтвердження участі відібрані учасники отримають на наступний день після останнього терміну подання заявок.
Детальніше про тренерів:
Євген Радченко – працював міжнародним спостерігачем, керівником групи міжнародних спостерігачів, консультантом виборчих штабів, керівником групи юридичних консультантів виборчого штабу. З 1994 – по 2004 працював Заступником Голови Правління Комітету Виборців України. У 2004 –2005 працював Координатором виборчих програм Асоціації американських юристів (ABA/CEELI), основною його діяльністю було впровадження проектів, пов’язаних з поліпшенням юридичних процедур на виборах в Україні. З 2005 по 2008 рік працював Радником з питань виборів та управління Координатора проектів ОБСЄ в Україні, де займався впровадженням проектів, пов’язаних з виборами. Нині Євген Радченко працює Директором з розвитку в МГО «Інтерньюз-Україна», де займається стратегічним плануванням діяльності організації, просуванням комерційних проектів, аналізом ефективності проектів, їх трансформації, комунікацією всередині і назовні організації, пошуком нових партнерів, PR-активністю та організацією масових заходів. З 2009 року – Експерт Венеціанської Комісії. Працював на виборах у 14-ти країнах.
Ткаченко Сергій – громадський діяч, експерт з виборів та розвитку територіальних громад, консультант з розробки стратегій соціального партнерства. Керівник моніторингових програм та незалежного спостереження за більш ніж 20 виборчими кампаніями на національному та місцевому рівнях; В якості міжнародного спостерігача спостерігав на виборах в Росії, Білорусії, Грузії, Азербайджані, Казахстані, Молдові, Косово, Норвегії, Швеції. Двічі (2005-2009) очолював міжнародну місію спостереження ЕНЕМО (Європейська мережа моніторингових організацій, що спостерігають за виборами); 2004-2008 Незалежний консультант Офісу Координатора проектів ОБСЕ в Україні по Донецькій та Луганській області. 2009-2010 – тренер офісу Координатора ОБСЕ в Україні по навчанню працівників органів ведення Державного реєстру виборців та Центральної виборчої комісії України по навчанню членів окружних та дільничних виборчих комісій; Експерт Венеціанської комісії Ради Європи. З 2004р. – консультант з розвитку територіальних громад, розробки стратегій економічного розвитку міст та стратегій соціального партнерства.
Додаткову інформацію ви можете отримати в координатора тренінгу Ольги Михайліченко за тел. (044) 458 44 40 або (050) 8453602 та на e-mail – omykhaylychenko@internews.ua.

You must be logged in to leave a reply.