Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у тренінгу, що пройде 15 квітня (п’ятниця) у Донецьку.

Програмою заходу передбачено: поглиблення практичних професійних навиків з висвітлення ймовірних небажаних інцидентів між вболівальниками; уникнення штампів та стереотипів у репортажах про словесну чи фізичну агресію між представниками різних культур/соціальних груп;  роль журналістського матеріалу  щодо розв'язання конфліктів у площині взаємин «свій» – «не свій»  тощо.

Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у тренінгу, що пройде 15 квітня (п’ятниця) у Донецьку.

Програмою заходу передбачено: поглиблення практичних професійних навиків з висвітлення ймовірних небажаних інцидентів між вболівальниками; уникнення штампів та стереотипів у репортажах про словесну чи фізичну агресію між представниками різних культур/соціальних груп;  роль журналістського матеріалу  щодо розв'язання конфліктів у площині взаємин «свій» – «не свій»  тощо.
Команда  тренерів перенесе досвід Великої Британії в український контекст і допоможе пояснити вразливість та очікування громадян європейських країн, які приїдуть до України на одну з найважливіших спортивних  подій у світу – Євро-2012.
Представників суспільно-політичних ЗМІ, які видаються/ведуть мовлення у містах-господарях ЄВРО-2012  (м. Донецьк та Донецька область) запрошують на тренінг «Футбол – мова порозуміння. Ксенофобія – поза грою!».

Дата та місце проведення: 15 квітня, м. Донецьк, вул.. Овнатаняна, 4 (конференц-зала Донецького прес-клубу)
Реєстрація :  9.30
Початок : 10.00  

Всі витрати, пов’язанні з проведенням тренінгу, організатори беруть на себе. Іногороднім учасникам відшкодують вартість проїзду (для відшкодування коштів за проїзд учасники тренінгу надають ксерокопію квитків; за відсутності зворотного квитка, його вартість відшкодують за сумою квитка, за яким учасник приїхав до Донецька).  
Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету (додаток) і надіслати її до 17:00 п’ятниці, 11 квітня , на адресу: office@pclub.dn.ua   Зареєстровані учасники отримають програму тренінгу та подальшу інформацію щодо організаційних питань.
Контактна особа: Світлана Агаджанян,  тел. 050 273 39 85

ТРЕНЕРИ:
Мрідула Гош
Фахівець з міжнародних відносин та міжнародного права, міжнародного розвитку, кандидат історичних наук. Працювала в міністерстві закордонних справ (1992-1993); доцентом кафедри міжнародної журналістики Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка (1994-1996), а також радником Програми розвитку ООН (1994-2000). Досвідчений медіа експерт. Була головним редактор журналу ,,Істерн Економіст”(2000-2001), також працювала на телебаченні.  З 2001 року є головою правління Східно-європейського інституту розвитку (СЄІР). Керує проектами у галузі прав людини, соціальної інтеграції, з подолання ксенофобії, расизму, уникнення мови ненависті. Автор численних аналітичних звітів і публікацій, головний редактор видань СЄІР:  журналу ,,Східно-Європейський Монітор”  та вісника ,,В одному човні”. З 2008 року колумніст щоденної газети ,,Ек Дін” (Індія).

Людмила Гуменюк
Магістр з політичної комунікації (Шеффілдський університет, Велика Британія), з 2003 року директор Центру медіареформ. Координатор та тренер навчальних проектів з журналістських стандартів та урядової  комунікації. Журналістський досвід  здобула, працюючи оглядачем міжнародного відділу газети ,,День” (1997 р.); у 1997-2000 рр. – редактор англомовного тижневика The Day.  У 2007-2009 рр. – старший викладач Могилянської Школи Журналістики. До приходу в журналістику працювала на державній службі впродовж 7 років. Трудову діяльність розпочала вчителем школи.

Ніна Кур’ята
Журналіст, медіатренер. Магістр журналістики (Національний університет Києво-Могилянська академія, 2005), кандидат біологічних наук (2005). Працювала на радіо, керувала Інтернет-проектами, зараз працює редактором розділу у всеукраїнському діловому тижневику ,,Власть денег”. Викладала в НаУКМА авторський курс ,,Наукова журналістика”, входить до складу Європейської мережі наукової комунікації ESConet, проводить тренінги для науковців з комунікації науки. Є досвідченим тренером з нових медіа, політичної, соціальної, ділової журналістики, журналістської етики та журналістської майстерності.

Олег Мартиненко
Один із засновників психологічної служби в пенітенціарних установах та системі органів внутрішніх справ. Має досвід миротворчих місій ООН в Боснії-Герцеговині та Косово. З 1993 р. займається проблемами мотивації злочинної поведінки. Диплом доктора юридичних наук отримав в Національній юридичній академії ім. Я. Мудрого за дисертацію з проблем злочинності серед працівників міліції. Працював на посадах радника міністра МВС з прав людини та начальника управління моніторингу дотримання прав людини в діяльності МВС. Учасник проектів з питань протидії катуванням, расизму та ксенофобії. Нині працює в громадській організації ,,Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів”.  

Михайлина Скорик
Журналіст з 12-річним досвідом. Має диплом з правом викладати Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Зараз працює головним редактором інтернет-порталу  tochka.net. Раніше була редактором відділу в проекті ,,Лівий берег\”, випусковим редактором програм на телеканалі ,,1+1”, оглядачем журналу \”Профіль\” і ,,Газети 24\”, журналістом газети ,,Україна молода”. 4 роки практикує як тренер для журналістів з питань професійних стандартів, дотримання професійної етики, інформаційного законодавства та трудового права в сфері ЗМІ.

Тренінг проводиться в рамках Проекту ,,ЄВРО-2012: З ВІДКРИТИМ СЕРЦЕМ ДО КОЖНОГО ГОСТЯ” за підтримки Посольства  Великої Британії в Україні.  Мета Проекту – допомогти Україні толерантно й доброзичливо зустріти численних іноземних гостей  Чемпіонату Європи з футболу 2012 року – представників розмаїтих культур та традицій – і продемонструвати свою щиру приналежність до європейської сім’ї народів.

Донецький прес-клуб

You must be logged in to leave a reply.